Спорядження для походу і кемпінгу

Спорядження для походу і кемпінгу
З приходом теплої пори року і сезоном відпусток ми починаємо замислюватися над тим, як провести свій відпочинок?! Хтось віддає перевагу тепле море і пісочок, комусь до душі відпочинок в селі, хтось любить бути ближче до природи і відправляється в різні туристичні місця за типом будиночків біля річки чи в лісі. Але є і ті, хто любить туристичні походи вдалину від цивілізації, жити в наметі, готувати їжу на вогнищі і ловити цю їжу в річці або в лісі. Але для цього потрібно мати всі необхідні приналежність, як не крути, але людина вже відвик від сну на голій землі і багато хто не вміють розпалити багаття за допомогою двох паличок!
З цього, всім хто збирається провести відпустку на природі в кемпінгу, пропонуємо ознайомитися зі списком необхідних речей в поході.
Список інвентарю, що стане в нагоді при відпочинку на природі
Головне правило таких вилазок, це мінімум речей, тому туристи беруть з собою, тільки саме необхідне, що б максимально полегшити свою ношу. Влітку вам дійсно потрібно мінімум, а от якщо Ви надумали йти в похід восени або навесні, коли ще бувають заморозки, потурбуйтеся про теплих речах, і вам знадобиться більш місткий туристичний рюкзак, оскільки обсяг збільшиться.
Що ще потрібно взяти з собою?
Рюкзак для туризму. Обсяг похідного рюкзака для чоловіка становить – близько 80 літрів, жіночий – 60 літрів. Маленький рюкзак не означає, що вам буде легше, ви тільки ускладните собі укладання речей, нехай краще буде великий, а речей мало. Якщо ви плануєте багато пересуватися, то краще все речі скласти всередину рюкзака, інакше ризикуєте втратити або порвати, наприклад каремат може зачепитися за гілки і порватися.
Купуючи намет зверніть увагу не тільки на місткість, але і на вагу, краще б вона важила 1-2 кг, і звичайно ж на якість! Потурбується, також потрібно про накидці від дощу для намету, місця вона займає не багато, а може знадобитися! Зазвичай вони йдуть в комплекті з наметом.
Також вам потрібен спальник, на більш прохолодну погоду беріть спальник вагою 2 кг, а на літо достатньо 1 кг. Допустима температура вказується на спальнику, але не забувайте про особисті уподобання, адже хто-то любить, що б було дуже тепло, а комусь до душі прохолода. Не забудьте про туристичний килимок під спальник (пінка, каремат), він вам може знадобитися навіть на пляжі або в спортзалі.
Практически все производители рюкзаков утверждают, что их товар не промокает, но не стоит им очень верить, лучше обезопасить себя и купить накидку на рюкзак. Так вы точно будете уверены, что ваши вещи останутся сухими в случае дождя.
Посуда в походе необходима небьющаяся, лёгкая, лучше всего металлическая. Керамические чашки, тарелки оставьте дома. На природе также можно обойтись без вилки, ложка отлично её заменит. Тарелку, миску тоже можно заменить на объемную кружку, а если использовать термокружку, то еда дольше остаётся тёплой, особенно хорошо в холодную пору.
Обязательно возьмите с собой светодиодный фонарик, он поможет вам в темное время суток. Особенно удобно налобный фонарик, поскольку оставляет ваши руки свободными.
Большинство считают, что газовые горелки и плиты в походе не нужны, но случается, так что весь хворост и дрова намокли от дождя либо их вовсе нет в этой местности. И тогда этот не хитрый прибор вам пригодится очень кстати. Всё-таки с эго помощью можно быстро и легко приготовить кушать или даже согреется в случае похолодания.
Все що Вам може знадобитися для туристичного походу та життя в кемпінгу, ви можете знайти в інтернет магазині Оптовий бум.
- Дитячі колготи на дівчаток і хлопчиків!На що звертати увагу вибираючи колготи на дитину? Як вибрати якісні та не дорогі дитячі колготи? Відповіді в даній статті!Дитячі колготи на дівчаток і хлопчиків!
- Все про зимових курткахЗ настанням холодів ми замислюємося про теплих речах, в першу чергу про верхній одяг! У нашій статті Ви знайдете все необхідне, що потрібно знати при купівлі зимової куртки.Все про зимових куртках